Zuzia znów w szpitalu

7 Mar

Całe 3 dni Zuzia wytrzymała z dala od szpitala. Jakiś wirus dopadł Zuzankę… Może w kolejce do kardiologa, może w poradni rehabilitacyjnej… i nie chce się odczepić…  Tym razem kolejne obturacyjne zapalenie oskrzeli. Już dawno tak się malutka nie męczyła. Być może daje o sobie znać szpitalny maraton…

w nocy „ciocie” pielęgniarki czuwały nad Zuzią… saturacja spadała do 50 więc trzeba było na stałe podłączyć tlen… meczy ją kaszel i spore zalegania… miejmy nadzieję że wkrótce Zuzanka wygra z chorobą i wróci do domku 🙂

Planowany turnus rehabilitacyjny stoi pod wielkim znakiem zapytania. Pewne jest, że nie pojedziemy 11 marca na początek. Jak zdrowie Zuzi pozwoli to postaramy się dołączyć do ekipy „12 dębów” chociaż na drugi tydzień. Chcielibyśmy spotkać się z Lilką, Hubciem, Tymkiem i Mikim w Zaździerzu. Czas pokaże czy się uda.

Dziękujemy wszystkim, którzy już przekazali swój 1% podatku na naszą kochaną Zuzankę. Wszystkim, którzy pomagają nam rozsyłać wieści o Zuzi. Jesteście wspaniali.

Jeszcze zostało dużo czasu na rozliczenie z fiskusem. Kto się jeszcze nie rozliczył wciąż może wesprzeć swoim procentem leczenie i rehabilitację Zuzanki. Przekażcie informację o Zuzi rodzinie, znajomym, sąsiadom. Każdy procent się liczy. To nic nie kosztuje, wystarczy wpisać KRS FUNDACJI ROZSZCZEPOWE MARZENIA:

KRS 0000248920

i koniecznie ZUZIA SUCHOCKA

Za każdy grosz będziemy niezmiernie wdzięczni.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Zuzia znów w szpitalu”

  1. Ania z Hubciem Marzec 7, 2012 @ 6:25 pm #

    Kurcze ale mnie ten wirus denerwuje… mógłby się już w końcu odczepić!!!
    Jesteśmy z Wami cały czas myślami i serduszkiem. Trzymajcie się dzielnie!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: