wyprawa nad morze

19 Mar

No i udało się w końcu dojechać nad morze 🙂 Przez wszystkie pobyty w szpitalach nie było wcześniej okazji na spacerki po naszych pięknych piaszczystych plażach. Korzystając z pierwszego, w miarę ciepłego weekendu zapakowaliśmy się do auta i ruszyliśmy w kierunku Gdańska 🙂 Po części cel naszej wyprawy wybrał Jasio, który uwielbia zwierzaki i wędrówki po Ogrodach Zoologicznych. Obiecaliśmy mu wyjazd więc połączyliśmy niedzielny rodzinny spacer po plaży z wizytą w oliwskim ZOO.

Do naszej ekipy dołączyła Kamilka oraz Jola i Jarek z Różą i Bereniką 🙂 wspólnie przemierzyliśmy ścieżki wśród zwierząt z różnych stron świata. Jasio zabrał ze sobą mapę, którą kupiliśmy mu poprzednim razem a którą często w domu ogląda i wraca wspomnieniami do spotkanych w ogrodzie zoologicznym zwierzaków. Jak na niedzielny wypad przystało był czas na wspólne biesiadowanie… termos z herbatką, ciacho daktylowe, banany no i wesoła piknikowa atmosfera 🙂

Po obiedzie wylądowaliśmy na Jelitkowie i Zuzia zobaczyła wreszcie nasze morze 🙂 Czuć było jeszcze chłód od północy, więc o plażowaniu nie było mowy. Przydały się ciepłe czapki i szaliki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: