Wywiad z Martą z Czasie Świecia

28 Mar

Nareszcie WIOSNA 🙂 i pierwsze wspólne spacerki po parku za nami 🙂

Z okazji Dnia Kobiet w Czasie Świecia ukazał się ciekawy wywiad z Martą.  Oto fragment tej rozmowy:

„Czego teraz tobie tak najbardziej brakuje?
– To trudne pytanie. Tak właściwe mogłabym powiedzieć, że niczego. Bo wszystko mam. Mam supermęża, superdzieci, miłość, dach nad głową, jakąś stabilizację. Może faktycznie od czasu do czasu chciałoby się trochę tej niezależności. Brakuje trochę chyba takiego wyjścia z domu, zrobienia czegoś dla siebie. Takiej odskoczni od codzienności. Na szczęście nie należę do tych dziewczyn, co to muszą często odwiedzać fryzjerki czy kosmetyczki i namiętnie się upiększać, więc to mam z głowy. Nie przejmuję się przesadnie ani swoim wyglądem, ani Zuzi. Najważniejsze to pozytywnie nastawienie. Nie skupiam się na rzeczach błahych, bo one przeminą. Nic nie wnoszą, a zabierają czas i energię. Najważniejsze to miłość i bycie ze sobą, a to mam.”

Dziękujemy Magdzie i zapraszamy do lektury na internetowej stronie Czasu Świecia 🙂

Ostatnio nie mieliśmy zbyt wielu wizyt u specjalistów. W piątek byliśmy na kontroli u gastrologa. Doktor zadowolony z wagi i wyglądu Zuzanki. Utrzymał dalsze karmienie dietą z Nutrini przez sondę do żołądka. Od jakiegoś czasu Zuzia nie zwraca więc i badania na refluks chwilowo odkładamy na potem.

Dzisiaj z kolei odwiedziliśmy audiologa. Mamy zlecone badanie ABR we śnie i wtedy zobaczymy czy poprawił się słuch u naszej królewny.

Udało nam się kilka razy umówić na prywatne rehabilitacje w Reholandii. Pierwszy raz zastosowali u Zuzi kinezytaping na mięśnie brzucha. Polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra. Nalepiony plaster jest źródłem bodźców wyłącznie mechanicznych. Na szczęście Mała się nie uczuliła i jutro zadecydują czy będziemy się oklejać częściej.

Oby tylko jak najdłużej Zuzia wytrwała w zdrowiu i z dala od szpitali… Póki co ma się całkiem dobrze. Do następnego turnusu rehabilitacyjnego został miesiąc i tyle samo czasu zostało na rozliczenie się z fiskusem. Kto się jeszcze nie rozliczył wciąż ma szansę na przekazanie 1% podatku na konto Zuzi w fundacji „Rozszczepowe Marzenia”. Prosimy Was, szepnijcie słówko o Zuzi rodzinie, znajomym, koleżankom i kolegom z pracy, tym co to się jeszcze nie rozliczyli z Urzędem Skarbowym.

Wystarczy w PIT wpisać KRS 0000248920 i koniecznie w celu szczegółowym ZUZIA SUCHOCKA

To głównie dzięki Waszym pieniądzom z ubiegłorocznej zbiórki 1% i darowiznom możemy chodzić na prywatne rehabilitacje nie martwiąc się o pieniądze na ten cel. Jesteście wspaniali. Nigdy nas nie zawiedliście. Z całego serca dziękujemy za pomoc.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: