1% podatku – ostatki

30 Kwi

Ostatnio sporo się działo i albo czasu, albo sił na aktualizację stronki brakowało. Okres rozliczeń z fiskusem dobiega końca. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą kochaną Zuzię swoim procentem podatku. Dziś ostatni dzień składania zeznań za 2011 rok. Kto się jeszcze nie rozliczył może dorzucić swój 1% na konto Zuzi w Fundacji „Rozszczepowe Marzenia”. Prosimy Was, szepnijcie słówko o Zuzi rodzinie, znajomym, koleżankom i kolegom z pracy, tym co to się jeszcze nie rozliczyli z Urzędem Skarbowym.

Wystarczy w PIT wpisać KRS 0000248920 i koniecznie w celu szczegółowym ZUZIA SUCHOCKA. Z całego serca dziękujemy za pomoc.

Jak już wspominaliśmy, dzięki Wam i Waszemu wsparciu Zuzia zdobyła dwa nowe profesjonalne sprzęty do rehabilitacji. Fotel rehabilitacyjny „żyrafa” firmy JENX oraz wózek inwalidzki – spacerówka firmy Otto Bock. Ogromnie jesteśmy wdzięczni za to że jesteście z nami i naszą kochaną Zuzanką.

Wygodny fotel pozwala Zuzi patrzeć na świat z innej perspektywy niż podłoga czy kolana rodziców 😉 No i co najważniejsze Zuzia może wreszcie samodzielnie siedzieć. 🙂 Z nowym wózkiem spacerki to sama przyjemność, zarówno dla Zuzi jak i dla nas 🙂

W piątek Marta miała okazję zobaczyć jak wygląda tworzenie programów telewizyjnych. Dzięki Magdzie i jej wywiadzie, który można przeczytać na internetowej stronie Czasu Świecia Marta została zaproszona jako jeden z gości do programu „Cafeteria” w Polsat Cafe. Odcinek z jej udziałem ma być poświęcony mamom chorych dzieci. O doświadczeniach, radościach i trudnościach… Zobaczymy jaki będzie efekt końcowy dwóch godzin spędzonych w studio.

Wczoraj dotarliśmy w końcu na drugi turnus rehabilitacyjny do Zaździerza. Dzisiaj od rana bierzemy się ostro do pracy. Przed Zuzią każdego dnia 4 – 5 godzin sporego wysiłku. Oby tylko zdrowie jej dopisało bo energii z pewnością nie zabraknie 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: