3 turnus rehabilitacyjny :)

24 Czer

Trzeci turnus rehabilitacyjny przeszedł do historii. Kolejny raz wylądowaliśmy w ośrodku „12 dębów” w Zaździerzu. Tym razem Zuzia wytrzymała tylko tydzień naprawdę ciężkich ćwiczeń. Niestety dopadła ją jakaś paskudna infekcja i drugi tydzień zamiast z rehabilitantami spędziła z mamą i pielęgniarkami na IV Oddziale Pediatrycznym w szpitalu w Olsztynie. Na szczęście podejrzenie zapalenia płuc się nie sprawdziło i już od piątku jesteśmy w domku w komplecie.

W sobotę zamówiliśmy specjalne łuski do spania na małe nóżki naszej Zuzanki. Zuzia ma lekki przykurcz ścięgna Achillesa i musimy popracować nad prawidłowym uformowaniem stawu skokowego. Łuski stosuje się jako sprzęt korygujący stopy poprzez prawidłowe ustawienie i ustabilizowanie stawu. Na razie wykonaliśmy odlewy gipsowe stópek . Łuski powinny być gotowe za dwa tygodnie.

We wtorek czeka nas wyjazd do Ameryki. Na szczęście Ameryka jest tak blisko, że nie trzeba wybierać się za ocean. 20 km od Olsztyna jest miejscowość Ameryka, gdzie znajduje się Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci. Jedziemy na konsultacje w sprawie zakupu pionizatora Squiggles Stander i jak nie będzie przeszkód już w lipcu Zuzia będzie w nim ćwiczyć.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą Zuzankę 1%. To dzięki Wam możemy intensywnie ją rehabilitować i kupować profesjonalny sprzęt. Dziękujemy także wszystkim rehabilitantom i dyrekcji „12 dębów”. Niech uśmiech na twarzy Zuzi będzie symbolicznym podziękowaniem dla Was.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: