Morze, nasze morze…

12 Wrz

Kolejny miesiąc mija. Piękny letni miesiąc, który udało nam się spędzić razem. Całą rodziną ruszyliśmy nad morze. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Podczas gdy ja pracowałem, Marta z Zuzią i Jasiem korzystali z bliskości Bałtyku i pięknych piaszczystych plaż.

Czasami wieczorkiem wybieraliśmy się wszyscy pooddychać rześkim morskim powietrzem. Jasio był szczęśliwy mogąc szaleć w wielkiej „piaskownicy”. Zuzia tymczasem korzystała z właściwości nadmorskiego klimatu i ucinała sobie drzemkę wdychając morskie powietrze. 😉

I te piękne zachody słońca…

Na naszej szpitalnej mapie Polski możemy dopisać kolejny oddział. Tym razem Pediatria Szpitala Specjalistycznego Medicam w Gryficach. Zuzia ostatniego dnia planowanego pobytu nad morzem dostała ataku padaczki. Po prawie dwóch godzinach stanu padaczkowego trzeba było wzywać pogotowie i tak to wylądowaliśmy na kolorowym oddziale dziecięcym. W rozpoznaniu stwierdzono również zapalenie oskrzeli. Zuzia z mamą leżały na sali wraz z „przyjaciółmi Kubusia Puchatka”. Było bardzo wesoło i komfortowo. Na szczęście po trzech dniach pozwolili nam kontynuować leczenie poza szpitalem i mogliśmy wrócić do domku.

Po powrocie odwiedziliśmy ambulatorium chirurgiczne, żeby skontrolować stan złamanej nogi. Zrasta się dobrze, ale powoli. Następna kontrola za 4 tygodnie. Mamy nadzieję, że złamanie nie będzie przeszkodą aby pod koniec września wyjechać na kolejny turnus rehabilitacyjny do Zaździerza.

To dzięki Wam i Waszej pomocy możemy korzystać z profesjonalnej rehabilitacji. Raz jeszcze pięknie dziękujemy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: