4 turnus rehabilitacyjny :)

3 List

Od poprzedniego wpisu trochę czasu upłynęło i najwyższy czas na aktualizację.

Po powrocie znad morza odwiedziliśmy naszą wspaniałą Kardiolog. Miała dla nas bardzo dobre wieści. Pierwszy raz od narodzin wyniki echo serca mieściły się w normie. Zuzia urosła a serce dzięki zastosowanemu leczeniu pozostało bez zmian. Lewa komora, która była przerośnięta teraz nie odbiega od normy. Oczywiście nadal kontynuujemy leczenie według zaleceń pani doktor.

W między czasie odwiedziliśmy zaprzyjaźniony IV oddział szpitala dziecięcego w Olsztynie. Standardowo poleżeliśmy kilka dni z zapaleniem oskrzeli.

30 września zawitaliśmy kolejny raz do podpłockiego Zaździerza, gdzie „ciocie” i „wujkowie” już na nas czekali. Cieszyliśmy się bardzo, że w końcu udało się dojechać czwarty raz do „12 Dębów”. Poprzedni termin trzeba było przesunąć z powodu złamanej nogi Zuzanki. Pierwszego dnia Zuzia dzielnie ćwiczyła. Jednak wieczorem przypomniała o sobie padaczka i kolejny już ponad dwugodzinny jej atak. Trzeba było wzywać pogotowie i następne 4 dni Zuzia spędziła w szpitalu w Gostyninie. Udało się wrócić na drugi tydzień turnusu, ale pobyt w szpitalu i długi atak padaczki osłabił Zuzankę. Nie była w takiej kondycji jak podczas majowego turnusu. Mamy nadzieję, że do następnego turnusu zdąży się zregenerować.

Nie mamy wielu zdjęć z turnusu, bo po pierwsze połowę czasu Zuza spędziła na szpitalnej sali a po drugie po lipcowym wypadzie w Góry Stołowe nasz aparat uległ uszkodzeniu. Pozostało nam robić zdjęcia telefonem więc jakość pozostawia wiele do życzenia 😉 Jak to mówi powiedzenie: „Lepszy rydz niż nic…” więc oto kilka z nich:

Kolejny raz chcielibyśmy z tego miejsca Wam podziękować za wsparcie jakiego udzielacie nam i naszej kochanej Zuzance 🙂 To głównie dzięki Waszym procentom przekazanym na konto w Fundacji możemy ją profesjonalnie i intensywnie rehabilitować. PIĘKNIE DZIĘKUJEMY !!!  Jesteście wspaniali.

Wielka jest moc 1% podatku. To nic nie kosztuje a Zuzia dzięki niemu wiele zyskuje. 😀

Reklamy

Jedna odpowiedź to “4 turnus rehabilitacyjny :)”

  1. Aszka Listopad 5, 2012 @ 7:59 am #

    Zuzia! Brawo! Centymetry dodają Ci zdrowia! Pozdrowienia ze Szczecina!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: