Prosto z serca DZIĘKUJEMY !!!

20 List

PIĘKNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY !!! Jesteście WSPANIALI !!! Dobiegł końca okres rozliczeń i podliczeń 1% podatku za 2011 rok. To głównie dzięki Wam osiągnęliśmy rekordową sumę wśród podopiecznych Fundacji „Rozszczepowe Marzenia”.Dzięki Wam i Waszym procentom przekazanym dla Zuzi na konto w fundacji mamy ogromną szansę na spełnienie najprostszych naszych marzeń jakimi są postępy w rozwoju Zuzanki. Do tego niezbędna jest intensywna rehabilitacja oraz profesjonalny sprzęt.

Z procentów zebranych w ubiegłym roku udało nam się sfinansować zakup profesjonalnego sprzętu, m.in. fotela rehabilitacyjnego, pionizatora statycznego, wózka inwalidzkiego spacerówki, nebulizatora oraz łusek.

Połowę zebranych pieniędzy z rozliczenia za 2010 rok wydaliśmy na profesjonalne prywatne rehabilitacje. Zuzia ciężko pracowała w Pediatrycznym Centrum Rehabilitacji „Reholandia” w Olsztynie. Udało nam się także wyjechać cztery razy na turnus rehabilitacyjny do ośrodka „12 dębów” w Zaździerzu.

Podsumowując pierwszy rok na sprzęt, prywatne rehabilitacje i niezbędne leki wydaliśmy 33 473,14 złote, które udało się zebrać podczas akcji zbierania 1% podatku w ubiegłym roku.

Raz jeszcze pragniemy podziękować Wszystkim, którzy wsparli Zuzankę swoim procentem. Bardzo dziękujemy tym, którzy promowali przekazywanie 1% podatku dla Zuzi. Nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z imienia i nazwiska, ale pamiętamy o Was każdego dnia.

Kończąc ten wpis pragniemy życzyć Wam radości z codzienności. Niech każdy dzień będzie okazją do świętowania. 😀

Reklamy

Komentarze 2 to “Prosto z serca DZIĘKUJEMY !!!”

  1. Jolanta Borowska Listopad 21, 2012 @ 12:44 am #

    Piękne jest to że ludzie chcą sobie pomagać…..

Trackbacks/Pingbacks

  1. 1% podatku – ulotki « Zuzia Suchocka - Luty 11, 2013

    […] Kolejny raz spieszymy do Was z prośbą o wsparcie leczenia i rehabilitacji naszej kochanej Zuzanki Możliwość przekazywania 1% podatku w rozliczeniach z fiskusem jest jak do tej pory najprostszą a jednocześnie najefektywniejszą formą finansowej pomocy. Wystarczy w formularzu PIT wpisać nr KRS Fundacji “Rozszczepowe Marzenia” 0000248920 i w celu szczegółowym ZUZIA SUCHOCKA. To nic nie kosztuje a Zuzia dzięki temu ma szansę na udział w profesjonalnych turnusach rehabilitacyjnych. Już wcześniej pisaliśmy co dzięki Wam kupiliśmy (szczegóły tutaj). […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: