Wkręć się w pomaganie…

17 Gru

Tyle się dzieje wokół naszej kochanej Zuzanki, że nie zawsze nadążamy za aktualizacją stronki 🙂 Przyszedł czas na kolejne podziękowania i przy okazji na szybkie podsumowanie jednej z akcji, która powstała z inicjatywy naszych przyjaciół i dobrodziei.

„Wkręć się w pomaganie…” Pod takim hasłem ponad rok temu pracownicy Geofizyki Toruń i ich rodziny rozpoczęli zbiórkę plastikowych nakrętek dla Zuzi. Do akcji poza pracownikami spółki, gdzie pracuje tata, włączyły się również Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach oraz dzieci z przedszkola CALINECZKA w Toruniu.
Dzięki zaangażowaniu przedszkolaków udało się w ostatnich dniach sprzedać 406 kg plastikowych nakrętek, które wypełniły przewożącego je Volkswagena Transportera po brzegi. W sumie od początku akcji udało się zebrać ponad 1300 kg plastiku, który zamieniony na złotówki pozwolił opłacić nam miesięczne prywatne rehabilitacje Zuzanki.

Na początku grudnia delegacja z Geofizyki w imieniu swoim i Zuzi miała przyjemność podziękować dzieciom z przedszkola Calineczka za zbiórkę nakrętek. Podziękowania były połączone z obchodami DNIA GÓRNIKA. Do dzieci z przedszkola zawitał geofizyczny górnik w mundurze galowym. Najpierw podziękował za pomoc dla Zuzi, przekazał dzieciom cukierki ufundowane przez prezesa Geofizyki i wręczył piękny okolicznościowy dyplom z odciskiem dłoni Zuzanki. Na koniec porozmawiał z dziećmi na temat swojej pracy.

gornik_1

gornik_2a

gornik_3a

gornik_4a

gornik_5a

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w pomoc dla naszej kochanej Zuzanki 🙂 Pamiętamy o Was każdego dnia 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: